Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
zespół Tango | Zespół Tango

O nas

O nas

Nasze atuty to: doświadczenie i pasja. Zespół TANGO istnieje od 2004 roku. Muzyka to pasja, która towarzyszy nam od najmłodszych lat. Posiadamy odpowiedni warsztat muzyczny poparty wiedzą wyniesioną ze szkół muzycznych. Oprócz umiejętności dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który pozwala nam na wysokim poziomie prowadzić wesela i inne imprezy rozrywkowe.

Gramy do ostatniego gościa. Posiadamy bogaty i zróżnicowany repertuar. Zabawiamy gości muzyką ludową w regionalnych strojach w czasie specjalnego bloku biesiadnego. Podczas wesela organizujemy różne zabawy (na życzenie). Oczepiny prowadzimy w sposób zabawny, ale  jednocześnie kulturalny. Wszystko po to, aby zabawa z zespołem TANGO była tą najlepszą w Waszym życiu!

Zespół TANGO to także niezapomniana oprawa uroczystości ślubu.  Na życzenie Państwa Młodych wykonujemy w kościele najpiękniejsze melodie na skrzypcach lub trąbce.