POZNAJMY SIĘ

Poznaj ludzi, którzy tworzą zespół Tango

Kim jesteśmy?

Nasze atuty to: doświadczenie i pasja. Zespół TANGO istnieje od 2004 roku. Jesteśmy zespołem rodzinnym a muzyka to pasja, która towarzyszy nam od najmłodszych lat. Posiadamy odpowiedni warsztat poparty wiedzą wyniesioną ze szkół muzycznych. Dysponujemy także wysokiej jakości sprzętem, który pozwala nam na wysokim poziomie prowadzić wesela i inne imprezy okolicznościowe. Zapewniamy oprawę muzyczną w domach Państwa Młodych, a na sali gramy do „ostatniego gościa”. Posiadamy bogaty i zróżnicowany repertuar, który zapewnia niezapomnianą zabawę do białego rana! W trakcie specjalnego bloku biesiadnego zabawiamy gości muzyką ludową w regionalnych strojach podlaskich. Podczas wesela organizujemy różne zabawy (na życzenie). Oczepiny prowadzimy w sposób zabawny, ale jednocześnie kulturalny. Wszystko po to, aby zabawa z zespołem TANGO była tą najlepszą w Waszym życiu! Odległość nie stanowi dla nas problemu, gramy na terenie całego kraju. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zatem cenę ustalamy indywidualnie. Zespół TANGO to także niezapomniana oprawa ślubu. Na życzenie Państwa Młodych istnieje możliwość wykonania utworu Ave Maria na skrzypcach w kościele.

członkowie zespołu tango

Marzena

wokal, saksofon

Jest managerem zespołu. Uwielbia muzykę, śpiew i taniec. W zespole Tango śpiewa największe przeboje muzyki rozrywkowej oraz gra na saksofonie altowym.

Andrzej

wokal, akordeon, perkusja, wodzirej

Założyciel zespołu, ze sceną weselną związany od wielu lat. Jego energia i poczucie humoru bez problemu wprowadzają gości weselnych w dobry nastrój. W zespole Tango występuje jako główny wokalista i wodzirej. Oprócz tego gra na akordeonie i perkusji.

Joanna

wokal, skrzypce, gitara

Miłość do muzyki towarzyszy jej od najmłodszych lat. W zespole Tango śpiewa, gra na skrzypcach i gitarze elektrycznej. Na życzenie Państwa Młodych w kościele wykonuje utwór Ave Maria na skrzypcach.

Mariusz

instrumenty klawiszowe, tamburyn

W zespole Tango gra na instrumentach klawiszowych oraz tamburynie. Wszechstronne zainteresowania muzyczne sprawiają, że dobrze odnajduje się w każdym gatunku muzycznym.

Patryk

akordeon

Od najmłodszych lat pasjonuje go gra na akordeonie. W zespole Tango umila gościom zabawę z pełnym zaangażowaniem, ubarwiając utwory brzmieniem akordeonu.

posłuchaj naszych nagrań

Oddam Ci wszystko (cover)

Tylko w Twoich dłoniach (cover)

Pokochałem cygankę (cover)

Wymarzona
(cover)

Jesteś zainteresowany współpracą?